KAPAT

Aymod Ayakkabı ve Moda Fuarı

Aymod Ayakkabı ve Moda Fuarı

Ayakkabı sektörüne hitap eden kendi alanında Türkiye ve Avrupa’nın en büyük fuarı olma özelliğiyle, Dünya’nın ikinci büyük ayakkabı fuarı AYMOD 2021 yılında 01 – 04 Nisan 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek.

Dünya ayakkabı sektörünün ilgiyle beklediği AYMOD 2020 yılında 63. kez ziyaretçileriyle buluştu. Yaklaşık 2000 markanın gösterimde olduğu fuara yoğun ilgi gösterildi. 2020 – 2021 Sonbahar/Kış sezonu ürünlerinin ağırlıklı olduğu fuarda, vücut ağırlığını dengeleyen ortopedik ayakkabılar özel ilgi gördü. 70 ülkeden sektör profesyonellerini ağırlayan fuara ABD ve Avrupa’dan katılımlar gerçekleşti.

Global ticarette 52 ülkeden alım heyetleri, katıldıkları fuarda ticarete katkı sağladı. Kadın ayakkabıları, erkek ayakkabıları, çocuk ayakkabıları ile klasik, spor ve el yapımı yüzlerce yeni modeli tanıtan fuar büyük bir kitleye hitap etti. 

2020 yılında 63. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı AYMOD’a boy gösteren bir çok firmaya stand tasarım hizmetleri sağlayarak fuarda ilgi çekici alanlar oluşturmasını hedefledik. Görseli yüksek ilgi çekici tasarımlarımızla katılımcıların dikkatini çekmeyi başardığımız fuarda, standlarımız yoğun ilgi gördü. Galataplus Organizasyon olarak 64. Uluslararası Ayakkabı ve Moda Fuarı AYMOD’da da katılımcılarımıza stand tasarım ve kurulum hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sıradışı ve kaliteli stand tasarımlarımız ile siz müşterilerimizin, fuar alanında öne çıkmanız için çalışmaktayız.